İstanbul’ da Lüks Yurt İmkanı: Öğrenci Evleri

You may also like...

13 Responses

 1. -esd- diyor ki:

  Paylaşımın İçin Teşekkürler

 2. raydolap diyor ki:

  verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler sitenizi hemen hemen hergün ziyaret ediyorum verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler

 3. Ömer Coskun diyor ki:

  entrasan bi site ilginç bilgiler ziyaret edip bilgilerden faydalanabilirim

 4. Toplu Mail diyor ki:

  Tek odalı evlere bile 200 euro isteniyor

 5. hasan diyor ki:

  Tek odalı evlere bile 200 euro isteniyor

  gerçekten güzel para biraz pahalı sanırsam

 6. yiğit olur diyor ki:

  fiyatları baya pahalı galiba buranın

 7. kamil bey diyor ki:

  bu yurt cok pahalı bir yurt. ve dedikleri hiç birseyi yapmayan , odaları küçücük olan boğucu , yandaki kalan kişinin her türlü sesini rahatlıkla duyacagınız alçıpanlara sahip, özel hayatınıza her türlü karışan gece müdürü(!) olan , anlık olarak değişen pahalı yemek fiyatları bulunan , yurt yöneticilerinin tüm ogrencilerle kavga etme çabası içinde oldugu paraya aç herşeyi para gözüyle gören hiç samimi olmayan ne oldugu belirsiz bi yer! bazen bi turist bazen işci kesimi bazen 80 kişilik erkek amele toplugu bzen degişik degişik kadınlar karsınıza cıkabilir. burayı aynı zamanda otel olarakda kullanıyorlar , burada attıgınız adım için bile para ödemek zorunda kalabilirsiniz. ayrıca yer olarakda cok kotu bi yerde yapabileceginiz hiç birsey yok sadece yakında bi avm var oda bombos ve cok kotu.odalara güneş kesinlikle girmiyor.suları aşırı derecede pis kokuyor artık suyu nasıl geri dönüştürüyorlarsa…tamamen para tuzaklarıyla dolu tek avantajı banyo wc odanızın içinde başka hiç bi avantajınız yok kesinlikle görünüşüne ve soylenenlere aldanmayın! sanki siz onlara para oduyor gibi degilde onlar size para veriyormus gibi davranan yönetime ve calısanlara sahip ticaret hukukuna ve ahlakına kesinlikle uyulmayan bir yer. kesinlikle pişman olacagınızdan emin olabilirsiniz.hiç birseyi tam anlamıyla yapamayan cok yavas interneti olan(!) genelde elektiriklerin kesildigi sabahlara kadar yangın alarmlarının çaldıgı 7 24 gürültü olan bi yer…resimlere aldanmayın kesinlikle odalar o sekilde degil hepsi!

  • gül diyor ki:

   merhaba…
   “kamil bey”in en son yazdiklarina bakilirsa…bu yurt görüntünün tam tersimi yani :(
   ya istanbulda hicmi iyi yurt yok????
   lütfen yardim edin!! evin tabi daha iyi oldugunu biliyorum ama ben almanyadan gelen bir erasmus ögrencisiyim be burdan ev ayarlamak hicte kolay degil.o yüzden iyi bir yurt ariyorum..en azindan baslangic icin… kültür universitesine yakin ve hatta yakin olmayan iyi bir yurt yokmu?
   ögrenci han evlerinde giris cikis saatleri yokmus dogrumu bu?
   yoksa budami yalannnn…

  • kamil bye bye diyor ki:

   kamil bey, (takma adınızı beğendim) ama mutluka rakip yurtlar için çalışıyorsunuz. bu yurt istanbul’un en çağdaş yurdu. İnsanları yanlış yönlendirdiğiniz için sizi şiddetle kınıyorum…

 8. Vedat diyor ki:

  Merhabalar,
  Kamil Bey’in yorumuna bakılırsa beyfendi biraz negatif bir kişilik. Neden diyecekseniz, Star City AVM’yi bilirim, burayı bile kötülemiş, adamlar trilyonluk yatırım yapmışlar buraya bile çok kötü diyor. Trabzonda oturan yeğenim de Kültür Ünv. seçecek, yurt araştırmışlar bir kaç yurdu görmemi rica ettiler. Kendi öğrencilik hayatım da dahil diyebilirim ki gördüklerimin arasında en iyisi. Tabi ki bu yorumu okumam ziyaretimden sonra oldu sorma fırsatı bulamadım ama atık suların arıtılıp musluklara verilmesi tamamen bilinçsiz bilgisiz bir yorum.Bugün kaç tane hangi kuruluş atık sularını arıtıp musluklarına verir!! Bunun maliyetinden haberi var mıdır? Musluklardan akan su %100 şebeke suyundan başka bir şey olamaz. Malum bizler bilmediğimiz her konuda yorum yapmayı severiz. Bana sorarsanız gidin görün derim.

 9. Eflatun diyor ki:

  Kamil Bey’in yorumuna kesinlikle katılıyorum,ilk çıktığınız andan itibaren pişman olacağınız bir yurt,kesinlikle varoş bir bölge,siz siz olun böyle tuzaklara düşmeyin.Hepsi show,dış görünüşe aldanmayın.

 10. büşra diyor ki:

  iki kişilik odalar kaç tl?

Bir Cevap Yazın